Chcete něco sdělit svému okolí?
Názor na dění ve vašem městě, zprávy z vašeho regionu, pozvánku na vaší akci...
Psát do Domácích novin může úplně každý

Hokejisté Havlíčkova Brodu ztratili dvougólový náskok, vítězství trefil nováček Procházka

05.09.2018
Havlíčkobrodští hokejisté se vydali na poslední přípravný zápas do jihočeského Tábora. Svěřenci trenérů Jiřího Čelanského a Miroslava Dubna začali fantasticky, když po první třetině vedli 2:0. Domácí tým nedal svoji kůži lacino a průběh zápasu otočil na svoji stranu. Generálku před startem sezony rozsekly až samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější Havlíčkobrodští. Do listiny střelců se z řad Bruslařů zapsali Miroslav Třetina (na snímku), David Michálek, Jan Milfait a nové posily Ondřej Procházka s Matějem Blinkou.

HC Tábor 4:5sn  BK Havlíčkův Brod

Branky a nahrávky: 29. Blažek (Heřman), 36. Blažek (Matušík, Černý), 42. Točík (Matušík), 43. Hrala (Hlaveš) – 4. Milfait (Beneš), 14. Michálek (Beneš, Milfait), 30. Třetina (Kříž, Kopic), 45. Blinka (Třetina), rozh. náj. Procházka. Rozhodčí: . Vyloučení: 3:7, navíc Beneš (HBR) 10 min. OT [ZHK]. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: 24:46 (5:12, 9:17, 9:11 - 1:6). Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 4:3, 4:5sn.
HC Tábor: Dudáček (M. Novák) – Havran, Duben, Černý, Raiterman, Hlaveš, Košař, Tesař, Pípal – Blažek, Matušík (C), Heřman – Březina, Kalaš, Točík – Prášek, Kadilák, Hrala

BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Marek) – Nepokoj, Semrád, Šmíd, Vala, Kopic, Kříž – Beneš, Milfait (A), Michálek – Holenda, Třetina (C), Přidal – Blinka, Voříšek, Procházka – Kuchta, Ludvík, Kozlík