Názor na dění ve vašem městě, zprávy z vašeho regionu, pozvánku na vaší akci...
Psát do Domácích novin může úplně každý

Dva góly v úvodní minutě zahráli přibyslavští dorostenci

15.10.2018
Rovných deset gólů dali v sobotu 13. října přibyslavští dorostenci spojenému celku Pohledu, České Bělé a Dlouhé Vsi, a žádnou branku nedostali.

Ještě kurióznější na tak přesvědčivém vítězství fotbalového zápasu 1. A třídy byl jeho začátek. Neuplynula první minuta a SK Přibyslav již vedla 2:0! Petr Stehno, pečlivý archivář přibyslavské kopané, říká, že nic podobného v uplynulých padesáti letech nepamatuje.

Poločas skončil 8:0, ale druhá půle již tak gólově úrodná nebyla. Možná proto, že trenéři tři nejlepší přibyslavské dorostence už před přestávkou stáhli ze hry, chlapci se ani neosprchovali a jako mladá posila odjeli s B týmem do Starého Ranska. Přesto zápas v Přibyslavi skončil jednoznačně 10:0. Na fotografiích jsou domácí v barevně tmavých dresech.

Ve Starém Ransku přibyslavská rezerva v soutěži okresního přeboru prohrála 3:0.

Rovněž v sobotu si těsnou prohru 1:0 ze Sobíňova přivezla Sativa Keřkov.

V nedělním sousedském derby krajského přeboru SK Přibyslav remizovala se Sapeli Polná 0:0.